Із Шосткинського протитуберкульозного санаторію за тиждень збігла друга пацієнтка

Як повідомляє СК ГУНП в Сумській області, 16-річну жительку Білопілля особовий склад поліції розшукував цілу ніч. Знайшли дівчину на місцевому автовокзалі.

Про зникнення неповнолітньої поліцію сповістила чергова по санаторію. Медпрацівник пояснила правоохоронцям, що останній раз дівчину бачили кілька годин тому.

«У першу чергу були перевірені залізничні та автовокзали, – коментує начальник Шосткинського відділу поліції Віктор Гузей, – адже розшукувана з іншого райцентру, у нашому місті не мала жодних знайомих чи друзів. Крім того, ситуацію ускладнювало суттєве погіршення погодних умов: ішов дощ зі снігом, різко понизилася температура повітря».

Розшукали мандрівницю лише на ранок – вона з’явилася на автовокзалі, аби першим же рейсом їхати додому в Білопілля. За її словами, весь цей час вона провела на вулицях Шостки. Виправдовуючись, пояснила, що дуже скучила за домівкою, тому й відважилася на самостійну подорож.

Наразі правоохоронці проводять подальшу перевірку та проводять профілактичну роботу як з неповнолітніми пацієнтами, так і персоналом закладу.

Нагадаємо, минулого тижня з цього ж санаторію втекла 15-річна жителька Конотопу.