Конотопська поліція затримала двох молодиків, які готували вдома наркотичне зілля

Біля під’їзду однієї з багатоповерхівок працівник поліції Конотопа побачив чоловіка, який одразу привернув до себе увагу. Коли підійшов ближче до незнайомця, той став помітно нервувати. Окрім того, що він перебував «під кайфом», у його пакеті полісмен виявив посуд та інгредієнти, необхідні для виготовлення та вживання наркотичного засобу.

Чоловіка одразу направили до відділу поліції. Він розповів, що протягом тривалого часу вживає наркотики. Оскільки проживає з родиною та не має можливості виготовляти наркотичні засоби вдома, час від часу приходить до квартири свого знайомого, де й готує та вживає наркотичний засіб опій ацетильований.

Правоохоронці швидко розшукали та допитали знайомого затриманого. Ним виявився 30-річний приятель чоловіка, який зізнався, що протягом двох останніх місяців його товариш дійсно готував та вживав наркотики у нього вдома.

Перший підозрюваний відбувся штрафом у розмірі 510 грн, оскільки був притягнутий до адміністративної відповідальності. У відношенні іншого за організацію або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.317 Кримінального кодексу України.

Джерело: http://www.su.npu.gov.ua/