Кримінальне тріо: на Сумщині розшукують аферистів, які вербували сумчанок для занять проституцією

Співробітники Управління міграційної поліції ГУНП в Сумській області встановлюють місцезнаходження трьох жителів області, які вчинили злочини, та розраховують на допомогу небайдужих громадян.

Поліцейські розшукують:

Підопригору Світлану Олександрівну, 1966 року народження, уродженку села Битиця, яка раніше проживала у місті Суми. Як встановили правоохоронці, зловмисниця протягом 2003-2011 років втягувала дівчат в зайняття проституцією на території іншої країни.

Поліція розшукує трьох громадян, які вербували сумчанок для сексуальної експлуатації за кордоном, фото-1

А також Босого Олександра Олександровича, 1971 року народження, уродженця міста Суми, який раніше проживав у обласному центрі,

Поліція розшукує трьох громадян, які вербували сумчанок для сексуальної експлуатації за кордоном, фото-2

та Руду Ганну Миколаївну, 1979 року народження, уродженку міста Суми, яка раніше проживала в обласному центрі.

Поліція розшукує трьох громадян, які вербували сумчанок для сексуальної експлуатації за кордоном, фото-3

Як встановили поліцейські, зловмисники, протягом 2001-2004 років, за попередньою змовою між собою, з використанням обману, шантажу, втягнення в боргову кабалу, уразливого стану осіб вербували та відправляли за кордон мешканок міста Суми та Сумської області з метою подальшої сексуальної експлуатації.

Шановні громадяни, якщо вам відоме місцезнаходження розшукуваних осіб, прохання повідомити про це до Сумського районного управління поліції за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева 21, тел. (0542) 66-72-04, 050-30-72-005, 050-40-73-102.