Масова драка на Сумщині: п’ять чоловік госпіталізовано

У Липоводолинському районі між собою побилися жителі двох сіл, в результаті чого п’ять постраждалих з тілесними ушкодженнями потрапили до лікарні і ще п’ятеро – у відділення поліції.

Як повідомляє в неділю сектор комунікацій поліціі області, у місцевму клубі в с.Саі Липоводолинського району невідомі влаштували бійку.  Коли на місце події прибули поліцейські, з’ясувалося, що в результаті бійки постраждали п’ятеро людей, яких вже доставили в лікарню.

Місцеві пояснили, що відзначали день села, коли до клубу на автомобілі під’їхала компанія молодих людей. Спочатку все було добре. Гості розважалися і танцювали, а потім між ними і жителями села виникла бійка. У хід пішли біти. Хтось зробив постріл з травматичної зброї, потрапивши однієї з дівчат в стопу ноги. Після чого “гості” поїхали.

“Зараз постраждалі з травмами голови і кінцівок знаходяться в лікарні. Вжитими заходами вдалося швидко встановити особи хуліганів і затримати їх. Це жителі сусіднього села Беєве. Слідчим вони пояснили, що в той день також святкували – відзначали день народження сина одного з них. Тому неабияк випивши, згадали про сусідське свято і побажали продовжити там. Аналізуючи те, що сталося можу сказати, що конфлікту можна було б уникнути, якби обидві сторони не були в стані сильного алкогольного сп’яніння і контролювали свої дії “, – прокоментував подію начальник Липоводолинського відділення поліції Андрій Перелазний.

img_f8HKRz

Джерело: Интерфакс Украина