Мешканець Шостки віддав майже 6 тисяч гривень шахраю

Майже 6000 гривень втратив через свою надмірну довірливість 30-річний житель Шостки. Чоловік перерахував 100% передоплати за ноутбук, який він надумав придбати на одному з відомих інтернет-ресурсів, а в результаті залишився і без грошей, і без техніки.

До поліції із заявою про шахрайство звернувся 30-річний мешканець Шостки. Чоловік розповів, що знайшов на відомому сайті оголошень ноутбук по привабливій ціні. Він зв’язався із продавцем за вказаним в оголошенні номером телефону та домовився з ним про купівлю. За умовою продавця, придбати портативний комп’ютер можна було лише за 100% передоплатою на вказаний номер банківської картки, адже на товар розповсюджується суттєва знижка.
Чоловік виконав умови, перерахувавши 5650 гривень, і став чекати від продавця номера декларації, за якою зможе отримати куплений товар у перевізника.
Проте номеру накладної він так і не отримав, а на його чисельні дзвінки продавець весь час просив його зачекати, вигадуючи різні причини.
Наразі правоохоронці вживають необхідних заходів щодо встановлення особи зловмисника та повернення потерпілому втрачених коштів. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Працівники поліції застерігають всіх громадян від подібних зловмисників та радять користуватись перевіреними Інтернет-магазинами, а за товар сплачувати при його отриманні. Пам’ятайте, що за кожним другим оголошенням в Інтернеті може ховатись звичайнісінький шахрай.