Мешканець Сумщини “відсвяткував” 18-річчя за гратами

Прокуратурою Сумської області підтримано державне обвинувачення стосовно 18-річного жителя Білопільського району, який вчинив декілька грабежів та розбійний напад.

Досудовим розслідуванням встановлено та доведено в суді причетність обвинуваченого до нападу на жінку в січні 2017 року. Тоді ще 17-річний зловмисник у вечірній час, пересвідчившись у відсутності свідків, підбіг до потерпілої, вдарив її декілька разів у обличчя, вихопив сумочку та зник у невідомому напрямку. Окрім того, зібрано достатньо доказів того, що саме цей юнак наприкінці 2016 року пограбував у смт Недригайлів аналогічним способом ще трьох жінок.
За рішенням суду обвинуваченого визнано винним в інкримінованих злочинах за ч. 4 ст. 187 (розбій) і ч. 2 ст. 186 (грабіж, поєднаний з насильством) КК України та засуджено до 5 років позбавлення волі.
Як повідомила начальник відділу прокуратури Сумської області Олена Луцик, у лютому 2017 року за клопотанням прокуратури юнаку було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, відтак своє повноліття він зустрів за ґратами, де перебуває і зараз.

Джерело: http://regionews.sumy.ua