Молдованин та узбек намагалися підкупити сумських прикордонників

На сумському кордоні зафіксували чергові спроби втягування прикордонників у протиправну діяльність. Про це повідомляє прес-служба Сумського прикордонного загону.

До пункту пропуску «Бачівськ» на вхід до України в пішому порядку прибув громадянин Молдови. Під час проходження прикордонного контролю охоронці кордону виявили наявність в наданому паспортному документі 8 підроблених відміток Держприкордонслужби України про перетинання державного кордону України.

У ході з’ясування походження підроблених відміток, іноземець, з метою «вирішення питання» безперешкодного перетину кордону, запропонував прикордоннику неправомірну винагороду в сумі 500 рублів РФ.

4

Також в пункті контролю для залізничного сполучення «Конотоп» під час здійснення прикордонного контролю поїзда сполученням «Москва-Київ» вартові кордону виявили громадянина Узбекистану, в паспортному документі якого прикордонники також виявили 2 підроблені відмітки Держприкордонслужби України про перетинання державного кордону України. З метою безперешкодного пропуску через кордон та не складання документів за ст. 358 КК України чоловік запропонував прикордоннику неправомірну винагороду в сумі 1500 російських рублів.

5

Наразі обох правопорушників передали працівникам поліції, які й займаються об’єктивним з’ясуванням вчинення ними кримінальних правопорушень, передбачених ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.

Поділитися в соцмережах: