На Білопільщині педофіл намагався згвалтувати 4-річну дівчинку

Чергового педофіла затримала поліція на Сумщині. Минулого тижня СТС повідомляв про те, що школяр із Шостки розбестив 5-річну дівчинку, а нині стало відомо про сексуальні домагання над дитиною у Білопільському районі.

24-річний хлопець, якому допомогла сім’я односельців, відплатив їм страшним – намагався згвалтувати їхню 4-річну доньку. Він підійшов до дітей, які гралися на подвір’ї, і, пообіцявши показати цуценят, заманив дівчинку у занедбаний будинок культури, у хащі. Налякані криками дитини її малі друзі почали кликати дорослих на допомогу. Дядько встиг вчасно – коли помітив племінницю, та билася в істериці. Її ледь вдалося заспокоїти.

Після цього молодик втік. Три доби поліця прочісувала кожен закуток, поки врешті знайшла збочинця, який ховався в кущах. Правоохоронці запевняють, що його вина буде доведена повністю.

Затриманий не усвідомлює, що його дії – це насилля.

За розбещення малолітньої дитини парубку загрожує до 12 років ув’язнення. Мама дівчинки сподівається, що вона зможе забути це страхіття і воно не залишить шраму на її психіці.

 

 

Джерело: http://ntn.ua/