На Буринщині визначили розміри збитків від незаконного видобутку піску

У Сумській ОДА пройшло чергове засідання робочої групи з вивчення питання щодо законності надрокористування у селі Піски Буринського району.

«Державною екологічною інспекцією у Сумській області у межах повноважень, за участю депутата Буринської райради Тетяни Черкасової було проведено обстеження земельних ділянок на околиці села Піски Буринського району, де здійснювався несанкціонований видобуток піску. За результатами було складено акт обстеження земельних ділянок», – доповіла заступник директора Департаменту екології, природних ресурсів та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Валентина Пелих.

За її словами, земельні ділянки розташовані на території Пісківської сільради за межами адміністративної території населеного пункту – на землях водного фонду, у прибережно-захисній смузі річки Сейм. У відповідності до методики визначення розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок самовільного користування надрами, уже нарахований розмір шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу.

Як зазначили учасники робочої групи, про результати обстеження буде проінформовано управління Національної поліції в Сумській області.