На Глухівщині 22-річного юнака забили до півсмерті, роздягли і покинули на вулиці проти ночі

Сектор комунікації ГУ НП у Сумській області повідомляє про жорстокий напад на 22-річного жителя одного з сіл Глухівського району. Медики діагностували у нього множинні побої, закриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку та загальне переохолодження організму 1-2 ступеню.

Поліцейські опитали жителів села та з’ясували, що юнака знайшли випадкові перехожі поблизу магазину. Хлопець був непритомний і геть роздягнутий, а його речі закинуті на дах магазину. Крім того, зник срібний ланцюжок, котрий молодий чоловік завжди носив на шиї.

Оперативники дізналися, що напередодні увечері потерпілого бачили біля магазину разом із двома іншими юнаками, мешканцями сусіднього району, яких правоохоронці і запідозрили у вчиненні розбійного нападу. Вони розшукали обох парубків і затримали. Спочатку ті категорично заперечували свою причетність до вчинення злочину, але знайдений у них ланцюжок потерпілого доводив протилежне.

Виявилось, що постраждалий юнак, посварившись із братами, сильно відштовхнув від себе одного з них, і на нього негайно ж посипались удари. Як згодом нарахували правоохоронці, нещасний отримав більше семидесяти ударів руками та ногами в область голови та корпусу. Впевнившись, що жертва втратила свідомість і не ворушиться, брати роздягли нещасного, закинули його речі на дах магазину, зірвали з нього срібний ланцюжок і пішли геть, покинувши на вулиці проти ночі побитого напризволяще.

Якщо вину нелюдів-«жартівників» буде доведено, їм загрожує ув‘язнення строком від 7 до 10 років з конфіскацією майна.