На Глухівщині фермера-педофіла відпустили під заставу

У селі Яструбщина, що на Глухівщині, поліція затримала чоловіка за підозрою у розбещенні неповнолітніх. Серед потерпілих – дев’ятеро дівчаток та хлопчиків віком від 6 до 11 років.

На куток до фермера місцева малеча бігала чи не щодня, бо дядечко змайстрував їм гойдалку. Батьки були спокійні, що діти під наглядом. Ніхто навіть подумати не міг, що таке піклування сусіда колись завершиться заявами до поліції. «Син розповів. Ну, особисто про себе він посоромився розповідати. Сказав, що знімав із себе труси, змушував руками торкатися», – розповіла мама потерпілого хлопчика Оксана Єжель.

Страшну таємницю діти тривалий час приховували від батьків. Можливо, ніколи і не розповіли, якби про це не обмовилася бабусі найменша 6-річна дівчинка. Приголомшлива новина миттєво розлетілася серед батьків. «Вона мені сказала, що не злякалася, а дуже розгубилася і ручки так притискала до себе. А він брав силою руку і клав собі на статевий орган», – каже мати потерпілої Ганна Шалаєва.

Від самосуду батьків відмовили правоохоронці. Запевнили, що мають вдосталь доказів безчинств фермера, за які він може сісти на 8 років. Чоловіка затримали і навіть заарештували. Та за ґратами той пробув недовго – суд випустив його під заставу.

«Запобіжний захід був йому обраний на два місяці, але з альтернативою застави у розмірі 72 тисячі 500 гривень. Застава була внесена родичами підозрюваного, і він уже перебуває на волі», – розповів слідчий Глухівського відділу поліції Олександр Вернигора.

Сам 49-річний фермер звинувачення відкидає і каже, що його обмовили. Каже, що це справа рук його ворогів, яких у селі чимало. Бо комусь він завадив продати хату, а комусь не дав у оренду землю. Говорить, на дворищі була лише невинна сцена з дітьми, котрі стягли з нього труси. «У них гра була – всім труси знімати. Кожен намагався смикнути – і в цей момент з мене труси зняв. Вони сміються, хтось мене по дупі плеснув долонею», – твердить підозрюваний Олександр Козуб.

Щойно його відпустили, як його родичі почали тиснути на потерпілих дітей, розповідають їхні батьки. «Ми взагалі у шоці. Куди нам дітей подіти? Це треба з села вивозити?» – обурені люди. Вони сподіваються, що нова заява від батьків потерпілого хлопчика таки призведе до арешту без права застави.

Джерело: ТСН