На Глухівщині псевдомедики викрали у подружжя пенсіонерів 25 тисяч гривень

До Глухівського відділу поліції надійшла заява від 84-річної жительки одного з сіл району про те, що з її будинку вкрадено близько 25000 гривень.

Виїхавши на місце пригоди, правоохоронці опитали потерпілу та її 86- річного чоловіка. З’ясувалось, що близько опівдня до будинку стареньких завітали три невідомі жінки. Назвавшись медичними працівниками, запропонували їм свою допомогу. Враховуючи похилий вік, пенсіонери погодились на огляд і запросили «медиків» в дім. Поки дві жінки відволікали увагу господарів, міряючи їм температуру тіла та артеріальний тиск, третя непомітно проникла до іншої кімнати та поцупила гроші, які лежали у шафі. Про те, що вони стали жертвами злочину, старенькі дізнались згодом, коли розповіли сину про «огляд», а вже той, відразу зрозумівши причину несподіваного візиту, порадив перевірити криївку. Пенсіонери й досі не можуть оговтатись від такої події, оскільки, відмовляючи собі в усьому, збирали гроші на пам’ятник покійним сину та невістці.

«На сьогодні пенсіонери та одинокі люди похилого віку є найбільш вразливою та соціально незахищеною верствою населення, тому зловмисники, користуючись їхньою довірою, ошукують та обкрадають їх, цинічно забираючи роками збирані заощадження чи навіть останні копійки. Аби не стати жертвою крадіїв та шахраїв, не поспішайте запрошувати до оселі незнайомих осіб, перевіряйте документи, аби бути впевненими, що це дійсно працівники відповідної служби», – коментує тимчасово виконуючий обов’язки начальника Глухівського відділу поліції Андрій Сердюк.

Наразі за даним фактом відкрите кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст. 185 КК України (крадіжка), тривають перевірки. Правоохоронці розшукують «псевдомедиків», і застерігають всіх інших громадян бути уважними та обережними.

Прикмети підозрюваних:

1-а жінка: на вигляд 25 років, волосся світле;

2-а жінка: на вигляд 25 років, світле волосся,була одягнута в червону шкіряну куртку, при собі мала жіночу сумочку через плече;

3-я жінка: на вигляд 25 років, зріст 175-180 см, волосся чорне, обличчя кругле, худорлявої тіло будови,одягнута в чорну коротку куртку, сукню темно-синього кольору довжиною нижче колін, чорні шкіряні чобітки, при собі мала жіночу сумочку чорного кольору через плече та мобільний телефон синього кольору.

Поліція закликає громадян, які володіють будь-якою інформацією стосовно осіб зловмисниць або місця їх знаходження, негайно повідомити до поліції за телефоном «102».