На Глухівщині жінка обікрала найближчих родичів

Мешканка одного з сіл Глухівщини, аби розв’язати власні проблеми з грошима, викрала в домівках племінниці та сестри ювелірні вироби з золота та отримала за них гроші в ломбарді. Правоохоронці швидко розшукали крадійку та запропонували жінці викупити закладені коштовності і повернути їх родичам.

До Глухівського районного відділу поліції звернулася місцева жителька та повідомила, що після перебування у неї в гостях рідної тітки вона вже кілька днів не може знайти свої золоті сережки. Як з’ясували правоохоронці, одного дня в гості до дівчини завітала її тітка, і поки племінниця вийшла з будинку кудись у своїх справах, гостя швиденько поклала собі в кишеню золоті сережки, знаючи місце, де вони зберігаються.
Через кілька днів історія повторилася, щоправда тепер крадіжку 37-річна жінка скоїла з помешкання своєї сестри, коли та запросила її до себе в гості.
Тут після візиту рідні «кудись поділися» золоті чоловіча каблучка, обручка та ланцюжок з кулонами.
«Поспілкувавшись між собою, обкрадені племінниця та сестра почали здогадуватися, хто міг вчинити у них крадіжки коштовностей, та звернулися зі своїми підозрами до поліції, – коментує начальник Глухівського відділу поліції Роман Невожай. – Ми відкрили кримінальне провадження за ч.2 статті 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України та швидко, з’ясували, що вкрадені у родичів ювелірні вироби зловмисниця здала в ломбард, отримавши за них гроші у сумі близько 6500 гривень, які планувала витратити на погашення боргу за газ і електроенергію. Зрозумівши, що покарання не уникнути, нечиста на руку родичка, аби пом’якшити свою провину, викупила з ломбарду закладені нею ж речі, а поліція вже повернула їх справжнім власникам».
Проте, незважаючи на це, навряд між сестрами та племінницею стосунки будуть такими ж щирими, як колись.