На Конотопщині сварка між друзями закінчилась ножовим пораненням

26

Молодий чоловік вижив після ножового поранення в серце, котре отримав під час сварки від свого друга.

До Конотопського відділу поліції надійшло повідомлення від чергової медичної сестри центральної районної лікарні про те, що каретою «швидкої» до приймального відділення з діагнозом «проникаюче ножове поранення грудної клітини зліва, поранення серця, лівобічний гемопневмоторекс, геморологічний шок ІІ ступеню» госпіталізований 24-річний чоловік.

Працівники поліції негайно виїхали на місце злочину, де встановили, що поранений разом з приятелем відпочивав у місцевому барі, а після закриття розважального закладу продовжили «гуляння» на його ганку. 

«Мало-помалу розмова перейшла у сварку, потім спалахнула й бійка. Приятель молодого чоловіка в якості беззаперечного аргументу дістав з кишені штанів розкладний туристичний ніж, яким й вдарив того в груди, – коментує начальник Конотопського відділу поліції Олексій Нештенко. – Працівники поліції того ж вечора знайшли підозрюваного вдома, чоловік не заперечував своєї вини у скоєному і сказав, що очікував на їх візит»

Наразі щодо підозрюваного слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст. 115 та ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України (закінчений замах на вбивство), санкція якого передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.