На Липоводолинщині затримали злочинців, які скоїли 19 крадіжок

PM422image006

Останнім часом до чергової частини Липоводолинського відділення поліції надходили повідомлення з різних населених пунктів району про скоєння крадіжок у приватних підприємців та фермерських володіннях. Потерпілі зазначали, що в них крали гроші, продукти харчування, засоби гігієни, парфуми, одяг, продовольчі товари у магазинах, каструлі у шкільній їдальні, хліб у пекарні, дизельне паливо, бензин, електродвигуни та ряд інших речей з ангарів, сараїв та гаражів. В основному крадіжки скоювались у магазинах, пекарні, шкільній їдальні, тракторних ангарах, фермерських сараях і навіть олійниці.

PM358image003

В усіх цих злочинах «почерк» був схожим: підозрювані проникали в приміщення шляхом пошкодження вікон, дверей, замків за допомогою лому чи пневмоножиць, де не було ані сигналізації, ані охоронців. Після чого втікали на автомобілі.

PM486image002

Оскільки було відомо, що вони пересувались на автівці, правоохоронці на всіх шляхах встановили скриті пости, на одному з яких їх і затримали. «До скоєння цього ряду злочинів були причетні двоє жителів сусідньої області 39 та 34 років. Затримані вже були судимі за скоєння пограбувань та крадіжок, тож кожен з них вже мав певний кримінальний стаж. Обидва на момент затримання вже перебували під слідством на території іншої області. Свою провину чоловіки визнали повністю. Працівники поліції вже довели їх причетність до скоєння ними 19 крадіжок», – говорить в. о. начальника Липоводолинського відділення поліції Андрій Перелазний.

Наразі затримані знаходяться в Сумському слідчому ізоляторі. Відносно них обрана міра запобіжного заходу – тримання під вартою. Чоловікам інкримінують крадіжки, поєднані з проникненням в приміщення чи сховища, що завдали значної шкоди потерпілим за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання до шести років ув’язнення, повідомляє Сектор комунікації ГУНП в Сумській області.