На Охтирщині затримали чоловіка, який цілився у людей викраденим пістолетом

До Охтирського відділу поліції за допомогою звернувся 34-річний чоловік. Він розповів правоохоронцям, що з його сумки зник пневматичний пістолет, який він тримав при собі для самозахисту.

За словами потерпілого, напередодні він приїхав з міста Лебедин до рідного села Охтирського району, де зустрічався із приятелями. Сиділи, спілкувались, неодноразово виходили палити. Через деякий час заявник, перевіривши власні речі в сумці, виявив зникнення пневматичного пістолету. У зникненні зброї він запідозрив нового приятеля, який проявив зацікавленість до пістолета.

Прибувши за викликом, співробітники поліції швидко встановили обставини злочину та затримали зловмисника – 22-річного місцевого мешканця. Як з’ясували правоохоронці, чоловік уже мав судимості за скоєння крадіжок.

«Зброю парубок запримітив одразу, коли потерпілий діставав із сумки гостинці, – коментує т. в. о. начальника Охтирського відділу поліції Руслан Кладько. – Коли власник зброї вийшов з приміщення на двір, зловмисник скористався нагодою та вкрав пістолет. Не гаючи часу він залишив будинок, пославшись на невідкладні справи. Ідучи вулицями села, він вихвалявся односельчанам новим придбанням, небезпечно спрямовуючи пістолет на людей».

Наразі зброю у зловмисника вилучено. Дії затриманого працівники поліції кваліфікують як крадіжку і вже відкрили кримінальне провадження. Чоловікові загрожує кримінальне покарання, міру якого буде встановлено в суді, передає Сектор комунікації ГУНП в Сумській області.