На Охтирщині знайшли вкрадену автівку, яку готували для АТО

PM71image002

Як повідомляють у Секторі комунікації ГУНП в Сумській області, керівник громадської організації «Ангел-охоронець» звернувся до Охтирського відділу поліції. Він заявив, що автомобіль «Таврія», переданий їм В’язнівською сільрадою для ремонту та передачі в АТО, украли. Як пояснив заявник, аби поставити машину на колеса, потрібна була велика сума грошей. Поки її збирали – автомобіль зник.

Правоохоронці, розпочавши пошуки зловмисника, дізналися на одному з пунктів прийому металобрухту, що троє громадян нещодавно пропонували подібний автомобіль. «Невдовзі розшуковці вийшли на слід викрадачів. Ними виявилося троє товаришів. У кабінеті слідчого підозрювані в усьому зізналися. 34-річний організатор злочину був добре обізнаний з історією викраденого автомобіля: дізнавшись, що він знаходиться на тимчасовій стоянці без нагляду, вирішив скористатися моментом, – коментує в. о. начальника Охтирського відділу поліції Руслан Кладько. – Умовив 25- та 30-річних знайомих забрати машину і здати на металобрухт. Молоді люди спочатку не погоджувалися, але товариш стверджував: мовляв, авто нікому не належить, і з часом просто розвалиться».

Завантаживши «Таврію» на орендований евакуатор, вони доправили її до найближчого металоприймальника. Однак там машину не прийняли. Хлопці не розгубились, і звернулися до одного з місцевих мешканців, що займався скупкою пошкоджених автомобілів. Оглянувши транспорт, покупець запропонував молодим людям 4 тисячі. Ті з ціною погодились і забрали гроші. Виручені кошти відразу ж витратили на власні потреби.

Наразі автомобіль тимчасово зберігається у чоловіка, який його придбав. Після повернення коштів крадіями його буде повернуто на ремонт. Стосовно організатора оборудки відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст 289 Кримінального кодексу України (Незаконне заволодіння транспортним засобом). Чоловіку загрожує до п’яти років позбавлення волі.