На Роменщині грабіжники у балаклавах обкрадають самотніх бабусь

За останні два тижні у Роменському районі сталося два випадки крадіжок у самотніх пенсіонерок похилого віку. Правоохоронці підозрюють, що до обох епізодів причетна одна група злочинців.

Увечері минулої суботи двоє чоловіків у балаклавах увірвалися до господи 83-річної жительки району, вибивши двері. Старенькій почали погрожувати, тож вона відразу віддала злочинцям усі заощадження – 4 тисячі гривень.
Аналогічний злочин стався  5 березня в іншому селі району. Щоправда, грабіжників тоді було троє, але «діяли» вони також у масках, увірвалися до хати, вибивши двері. Жертвою, як і в останньому випадку, стала самотня 79-річна пенсіонерка. «Поживилися» в бабусі трьома тисячами гривень.

«Наразі розглядаються всі версії. Відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 187 Кримінального кодексу України (розбій). Зловмисникам загрожує від 7-ми до 12-ти років позбавлення волі», – прокоментувала старший інспектор Роменського відділу поліції Наталія Потапенко.

Правоохоронці закликають жителів Роменщини бути пильними і звертати увагу, хто із немісцевих з’являється в селі, на якому транспорті. Інформацію просять повідомляти до відділку або своєму дільничному інспекторові.