На Роменщині полісмени виявили посів коноплі на 200 тисяч грн

Співробітники Роменського відділу поліції спільно з працівниками 6-го територіального управління департаменту по протидії наркозлочинам отримали інформацію про те, що 42–річний роменчанин, який вже неодноразово був засуджений за злочини, пов‘язані з наркотиками, цілком ймовірно вдома вирощує коноплю.

Правоохоронці перевірили повідомлення, і воно отримало своє підтвердження.

Під час огляду поліцейські знаходили молоді кущі коноплі чи не по всій садибі: за літньою кухнею, біля паркану, поміж фруктових дерев. Загалом налічили та вилучили 70 рослин майбутньої марихуани. За словами власника господи, всі коноплі – самосійні. Просто він не звертав на них уваги, мовляв – росте, то й росте.

Поліцейські підрахували, що їм вдалося знищити посів, який міг би принести прибуток на суму близько до двохсот тисяч гривень. Адже за цінами «чорного ринку» за наркосировину з однієї рослини коноплі можна отримати близько 2-3 тисяч гривень.

Наразі всі вилучені кущі направлені на експертизу, а відносно господаря «дурман-зілля» слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 310 Кримінального кодексу України (посів чи вирощування коноплі або маку снодійного), санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до семи років, повідомляє Сектор комунікації ГУНП в Сумській області.

PM692image008