На Шосткинщині інваліди змагалися у спортивній риболовлі

Учора, 10 липня, у День рибалки, у селі Дубровка Шосткинського району пройшов Перший відкритий Чемпіонат «Рибачок» зі спортивної рибної ловлі поплавковою вудкою з берега серед людей з обмеженими фізичними можливостями.

Ініціював проведення змагань голова правління громадської організації інвалідів «Паритет-Шостка» Дмитро Васильцов. Підтримав ідею і допоміг організувати турнір депутат Сумської обласної ради, керівник Кінно-спортивного клубу «Шостка» Володимир Пилипейко. Він же був і головним суддею змагань.

Турнір проходив на березі річки Бичиха у мальовничій місцевості на базі кінно-спортивного клубу «Шостка». На березі водойми спорудили намет, організували зручні місця для сидіння, чай, каву, частування.

За звання найкращого рибалки змагалися 15 учасників від 14 до 60 років, причому як чоловіки, так і представниці прекрасної статі. Організатори змагань рибу попередньо підгодовували, всім учасникам видали вудки і наживку. Дозволялося приносити свою наживку і снасті. За умовами, за 2 години потрібно було зловити якомога більше риби.

У результаті визначилися переможці. Серед жінок найбільше риби 1,2 кг зловила Наталя Рожкова. Друге місце – у Катерини Королевської, на третьому – Оксана Демиденко. Серед чоловіків лідирував Олександр Коваленко. На другому місці – Дмитро Васильцов, на третьому – Андрій Толмачов.

Переможцям вручили грамоти, медалі та статуетки у вигляді рибки. Завершенням свята стала смачна навариста вуха.

Голова громадської організації інвалідів «Паритет-Шостка» Дмитро Васильцов висловлює подяку в організації проведення чемпіонату керівнику Кінно-спортивного клубу «Шостка» Володимиру Пилипейко.

“Цей захід – відмінний привід для проведення часу в колі друзів, на природі. Для людей з обмеженими фізичними можливостями це важливо. Сподіваємося, що чемпіонат започаткує добру традицію і в майбутньому плануємо проводити його щорічно”, – зазначає Дмитро Васильцов.

DSCF2259

Джерело: shostka.info