На Шосткинщині син вкрав у старенької матері останні гроші

72-річна мешканка одного з сіл Шосткинського району звернулась до поліції із заявою про пограбування. Старенька скаржилась на власного сина, який відібрав останні гроші. Розповіла, що поки працювала по господарству на дворі, син забрав із хованки останні шістсот гривень. Вмовляння віддати заощадження виявилися марними.

Крадія правоохоронці розшукали швидко. Чоловік своєї провини не заперечував, свій вчинок виправдовував наявністю алкогольної залежності.

У відношенні останнього правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України «Грабіж». Проте мати з часом пожаліла сина і відмовилась від звинувачень.

Проте цей випадок чоловіка нічого не навчив. За кілька днів його знову затримали поліцейські вже з викраденим велосипедом. Тож цього разу покарання йому не уникнути.

Як повідомляє сектор комунікації ГУ НП у Сумській області, стосовно підозрюваного поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.185 «Крадіжка» КК України, яка передбачає до п’яти років ув’язнення.