На Сумщині родина віддала 21 тисячу гривень псевдополіцейському

До Сумського районного управління поліції надійшло повідомлення від 63-річного мешканця смт. Степанівка. Чоловік розповів, що його дружині зателефонував невідомий та представився працівником поліції. Незнайомець розповів, що їх донька потрапила до поліції та їй загрожує кримінальна відповідальність за начебто спричинення тілесних ушкоджень іншій особі. Зловмисник запропонував «вирішити» це питання за грошову винагороду.

Потерпілі, перебуваючи у схвильованому стані та нічого не підозрюючи, погодились на таку угоду та перерахували кошти на вказаний псевдополіцейським рахунок. Лише згодом подружжя зрозуміло, що потрапило до пастки шахраїв. У результаті родина втратила заощадження у сумі 21 000 гривень.

Наразі у поліції вирішують питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

Правоохоронці закликають не довіряти невідомим співрозмовникам. Якщо вам повідомили про те, що ваш родич потрапив до поліції чи скоїв ДТП, спочатку перевірте правдивість інформації, зателефонувавши безпосередньо до родича або на лінію 102. Не піддавайтесь паніці, припиніть розмову, зробіть паузу, а вже потім приймайте виважені рішення.