На Сумщині через нерест заборонили ловити в річках усе, що рухається

Управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства в Сумській області на підставі ст. 10 Закону України “Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів” встановлює весняно-літню заборону на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (Наказ Сумирибоохорони від 17.03.2016 № 21):

– у всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами та іншими проточними в межень водами) з 1 квітня по 20 травня 2016 року включно;

– у всіх водосховищах з 1 квітня по 9 червня 2016 року включно;

– у придаткових водоймах (непроточних при найнижчому рівні води: протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, у тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені) з 1 квітня по 29 червня 2016 року включно.

Заборонити всякий лов раків у період виношування ними ікри, личинок, першої линьки з 1 квітня по 9 червня 2016 року включно.

У нерестовий період дозволяється любительський лов риби однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега в межах населеного пункту, за винятком місць нересту риби.