На Сумщині голову сільради, якого піймали на рекордному хабарі, відправили під домашній арешт

15 травня суддею розглянуто клопотання слідчого військової прокуратури Сумського гарнізону.

Згідно з рішенням, голові Битицької сільської ради обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту цілодобово з носінням електронного засобу контролю, повідомляє прес-служба Зарічного райсуду.

На голову сільради покладені обов’язки прибувати до слідчого, прокурора, слідчого судді, суду за першою вимогою; утримуватися від спілкування з будь-якими особами, щодо обставин  кримінального провадження, крім органів досудового розслідування, слідчих суддів, суду; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну.

13 травня 2016 року слідчим суддею розглянуто клопотання слідчого військової прокуратури Сумського гарнізону та обрано начальнику юридичного відділу Битицької сільської ради запобіжний захід у вигляді домашнього арешту  із  забороною залишати житло з 22 години по 07 годину.

Строк дії обох ухвал встановлено до 10 липня 2016 року включно.

Нагадаємо, голова та начальник юридичного відділу Битицької сільської ради Сумського району підозрюються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України (одержання за попередньою змовою групою осіб неправомірної вигоди в особливо великому розмірі – за позитивне вирішення  питання про укладення угоди та надання в оренду земельної  ділянки).

Джерело: sumy.depo.ua

Читайте також: