На Сумщині касир пункту обміну валют привласнила майже півмільйона гривень

13

Пропрацювавши кілька тижнів на посаді касира, дівчина зникла з 452 тисячами гривень.

Про це повідомляє прес-служба Сумської обласної прокуратури.

Зазначається, що стосовно 25-річної сумчанки вже затвердили та направили до суду обвинувальний акт. Її дії кваліфікували за ч. 4 ст. 191 (привласнення майна у великих розмірах) КК України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Встановлено, що 23 травня молода дівчина влаштувалась на посаду касира в приватне товариство, діяльність якого пов’язана з обміном валют. А вже 16 червня вона не вийшла на роботу. Разом із дівчиною зникли і 452 тис. гривень.

Наступного дня в ході досудового розслідування у поштовій скриньці батьків зниклої було знайдено записку, в якій обвинувачена зізнається в скоєному та просить у родичів вибачення. До записки дівчина додала 500 доларів США та 30 тис. російський рублів для відшкодування шкоди.

У зв’язку з переховуванням обвинуваченої від органів слідства 19 червня поточного року її оголошено в розшук. А вже 14 вересня дівчина була затримана після спроби пограбування ломбарду в м. Київ. При цьому вона завдала працівниці ломбарду два непроникаючих ножових поранення.

Як повідомив прокурор Сумської місцевої прокуратури Володимир Махортов, на даний час обвинувачена перебуває в Київському слідчому ізоляторі, де її і було вручено обвинувальний висновок щодо привласнення коштів обмінника. Дівчина повністю визнала свою вину і шкодує про скоєні злочини.