На Сумщині навчальний заклад придбав неіснуючий боксерський ринг

12

На лаві підсудних опинились підприємець, бухгалтер та керівник фізичного виховання навчального закладу, які за відсутності зазначеного інвентаря, підписали відповідні документи та сплатили кошти.

Про це повідомляє прес-служба Сумської обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в грудні 2016 року між фізичною особою-підприємцем та одним із професійно-технічних навчальних закладів м. Суми укладено договір купівлі-продажу боксерського рингу вартістю майже 42 тис. грн. Згодом, відповідно до документів, вказаний ринг напільний 5х5 установлено в закладі, введено в експлуатацію, складено інвентарну картку та перераховано зазначену суму.

«Насправді ж це зроблено лише на паперах, фактично боксерський ринг до закладу поставлено не було. Відтак дії підприємця кваліфіковано за ч. 2 ст. 191 (привласнення майна), бухгалтер навчального закладу відповідатиме за ч. 1 ст. 366 (службове підроблення), а керівнику фізичного виховання навчального закладу, як матеріально-відповідальній особі, інкриміновано вчинення правопорушення за ч. 1 ст. 358 (підроблення документів) КК України», – зазначає прокурор відділу прокуратури Сумської області Максим Алєксєєв.

Слід зазначити, що боксерський ринг в навчальному закладі все ж таки встановлено у вересні поточного року. Однак це зроблено підприємцем, який на той час вже припинив свою діяльність, лише після втручання прокуратури та повідомлення йому про підозру.