На Сумщині незнайомець жорстоко вбив пенсіонерку, яка запропонувала йому нічліг

20

Як нарахували судмедексперти, чоловік завдав пенсіонерці близько 50 ударів ножем.

Останній день серпня для жителів села Косівщини Сумського району запам‘ятався страшною звісткою. Прийшовши до своєї бабусі, 17-річний хлопець, знайшов її закривавлене тіло.

За кілька днів стало відомо, що того дня 66-річна жінка їздила у справах до обласного центру. Додому повернулась не сама, а з гостем. Чоловіка ніхто не знав, але за допомогою свідків було складено його фоторобот.

Оперативники встановили особу підозрюваного – ним виявився 37-річний житель сусідньої області, котрий нещодавно звільнився з місць позбавлення волі, де відбував 22 роки покарання за вчинення крадіжок та вбивства. Його знайшли за місцем проживання та доставили до Сум.

Чоловік своєї вини заперечував. Розповідає: сам не розуміє, як все сталося. Він приїхав на Сумщину в пошуках працевлаштування, але його намагання не мали успіху. Він вже повертався додому, коли на зупинці громадського транспорту зустрівся з літньою жінкою. Зав‘язалась розмова, й він поскаржився, що заробітку немає, на зворотню дорогу придбати квиток немає коштів, та й час вже пізній. Жінка, за його словами, запропонувала йому нічліг, і він погодився. Обидва приїхали до неї додому, де, власне, й сталося вбивство. Причину свого вчинку він пояснити не може, говорить: ніби щось на нього найшло. Отямився тоді, коли вже господарка не дихала, а в руках у нього був зламаний ніж. Кинувши уламок на долівку, він ухопив свої речі та пішов геть.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Сумської області, наразі чоловік вже знаходиться під вартою, йому загрожує черговий тривалий термін ув’язнення.

19

22