На Сумщині поліцейські повернули в родину 5-річного хлопчика

2

Хлопчик з Путивльщини змусив похвилюватися не тільки своїх батьків, а й підняв по тривозі усю поліцію Сумщини та Чернігівщини.

Вранці схвильовані батьки повідомили про пропажу 5-річного сина. Дитину оголосили в розшук як безвісти зниклу, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Знайшовся ж малий несподівано зовсім не там, де його шукали – аж на Чернігівщині. Про це повідомили  місцевих полісменів їх колеги з Новгород-Сіверського.

Самотню дитину неподалік свого будинку побачив житель села Орлівка. Малий був трохи схвильований, і біля нього нікого не було з дорослих. Чоловік зателефонував у поліцію. Хлопчика доправили до райцентру та передали фахівцям служби, що опікується  справами дітей та молоді.

“Хлопчик розповів, що хотів купити собі мобільний, тому й вирушив у дорогу. Втім, протягом дня в силу свого віку та фантазії він кілька разів міняв версії того, що штовхнуло його на мандрівку” – коментує ситуацію начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП області Сергій Тарасенко.

Того ж дня батько, сповіщений правоохоронцями, поїхав до сусідньої області і забрав малого додому.

1

Наразі працівники поліції вже склали на батьків адміністративний протокол за ознаками ст. 184 КУпАП, та направлять його на розгляд суду. Також ведуться пошуки автобуса, на якому мандрував малий, та з‘ясовується особа водія, до якого будуть застосовані заходи дисциплінарного впливу.