На Сумщині затримали чоловіка, який на Донеччині влаштував “маскі-шоу” в будинку підприємця

Ним виявився 25-річний житель Шосткинського району. Аби уникнути викриття молодик, після скоєння злочину, повернувся на Сумщину, але прорахувався. Сумські поліцейські, отримавши інформацію  від донецьких колег, швидко його розшукали. Зі слів затриманого він пішов на злочин, аби допомогти товаришу, родина якого знаходилась у скрутному матеріальному становищі.

Днями в одному з сіл Донецької області було скоєно напад на місцевого підприємця. Зловмисники, обличчя яких було закрито масками, увірвались до його будинку, заволоділи грошима та золотими сережками. «Донецькі колеги звернулись до нас за допомогою, адже в них були обґрунтовані підозри, що до цього злочину може бути причетний житель Шосткинського району, – коментує начальник Шосткинського відділу поліції Віктор Гузей, – з усієї наданої інформації нам було відомо лише прізвисько розшукуваного. Вжитими оперативними заходами ми встановили його особу і місцепроживання. Це 25-річний житель одного з сіл району. Який, до речі, вже мав судимість за угон автотранспорту. До нашого регіону він переїхав два роки тому з Донецької області, де мешкав останній час, оскільки там почались бойові дії»

Сам чоловік свою провину визнає. Розповідає, що поїхав на Донеччину, аби відвідати могили померлих родичів. Де зустрів свого приятеля, з яким свого часу відбував покарання в місцях позбавлення волі. Той поскаржився на скрутне матеріальне становище родини і попросив допомоги. Проблему «вирішили» просто: вдягли на голови маски та «пішли за грошима» до місцевого підприємця, а на другий день затриманий повернувся на Сумщину.

PM668image001

Джерело: Сектор комунікації поліції Сумської області