На Сумщині співробітник митниці не задекларував елітну автівку

5

Прокуратурою Сумської області направлено до суду обвинувальний акт стосовно головного державного інспектора митного поста «Суми-центральний» Сумської митниці ДФС, який задекларував завідомо недостовірні відомості.

Про це повідомляє прес-служба Сумської обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений з 2015 року систематично користується транспортним засобом «Audi TT», орієнтовна вартість якого понад 800 тис. грн, який офіційно зареєстрований на його сестру. При цьому в поданій декларації за 2016 рік інспектор не зазначив відомості щодо використання ним елітного автомобіля.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ст. 366-1 (подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи) КК України.

Довідка: Санкція статті передбачає штраф від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Поділитися в соцмережах: