На Сумщині вбивці, який задушив та закопав знайому, дали 13 років

23

Конотопською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення стосовно жителя Конотопського району, який позбавив життя свою знайому та викрав у неї золоті прикраси. Дії чоловіка кваліфіковані за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) та ч. 1 ст. 185(крадіжка) КК України, повідомляє прес-служба Сумської обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено та доведено в суді, що 25 листопада 2016 року 29-річна дівчина відвела свою дитину до дитячого садочка, після чого зайшла в гості до 42-річного знайомого. Через деякий час між чоловіком та жінкою виникла сварка, обвинувачений декілька разів ударив дівчину по обличчю, а потім сильно стиснув її руками за шию. Зрозумівши, що дівчина не дихає, він замотав тіло померлої у поліетиленову плівку, помістив у сумку та на ступного дня близько 19-ї год. на автомобілі вивіз до с. Шпотівка, Конотопського району, де закопав на присадибній ділянці своєї матері. Окрім того, з бездиханного тіла дівчини чоловік зняв золоті прикраси та здав їх у ломбард, за що отримав близько 6 тис. грн.

24

Як повідомив керівник Конотопської місцевої прокуратури Сергій Сегида, за рішенням суду першої інстанції чоловіка засуджено до 13 років позбавлення волі, апеляційний суд залишив це рішення без змін. На даний час вирок суду вже набрав законної сили, відтак наступні 13 років чоловік проведе за ґратами.