На Сумщині застілля товаришів закінчилось різаниною

36

Конфлікт між чоловіками стався в буднику 34-річного жителя Липової Долини під час перегляду телевізору за чаркою горілки. Нічого не віщувало біди, аж поки 48-річний гість не почав голосно коментувати художній фільм, чим розлютив нетверезого господаря.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Сумської області, до Липоводолинського відділення надійшло повідомлення від лікарів про 48-річного пацієнта з проникаючим ножовим поранення в область грудної клітини. На місці події слідчі встановили, що потерпілий цілий день вживав спиртне із двома своїми приятелями, один з яких і спричинив йому тілесні ушкодження.

«Підозрюваному 34-роки, – коментує Олександр Каливод, т.в.о. начальника Липоводолинського відділення поліції. – Чоловік не заперечує своєї провини та шкодує про скоєне. За його словами, ніколи б не скривдив свого друга, якби всі троє були тверезі».

38

37

39

Як встановили працівники поліції, в момент конфлікту чоловіки дивились телевізор. А коли потерпілий почав голосно коментувати фільм, чим всім заважав та не звертав на зауваження приятелів, господар дому раптово схопив ножа на вдарив ним товариша. 

Нині життю потерпілого нічого не загрожує. А у відношенні його друга в поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.121 Кримінального кодексу України «Умисне тяжке тілесне ушкодження», покаранням за що може стати позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.