На Сумщині жінка постраждала від афериста

Чергова інтернет-афера сталася у Шостці. Там, намагаючись продати власну вишиту картину, 31-річна мешканка потрапила «на гачок» шахрая та перерахувала зловмиснику свої заощадження.

Із заявою про шахрайство до Шосткинського відділу поліції звернулась 31-річна місцева жителька. Вона розповіла, що її ошукав чоловік, якому вона намагалась продати картину. За її словами, оголошення про продаж товару вона розмістила на відомому Інтернет-ресурсі. А за кілька годин знайшовся покупець. Для перерахунку грошей чоловік попросив жінку підійти до найближчого банкомату та провести кілька банківських операцій, на що вона погодилась. Після чого, діючи за його підказками, власноруч перерахувала на запропонований рахунок гроші, втративши при цьому сім тисяч гривень.

У рамках відкритого кримінального провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство» працівники поліції ведуть пошуки зловмисника та звертаються до інших громадян з проханням бути пильними під час розмови з незнайомцями та не виконувати їх прохань, пов’язаних із банківськими операціями.