На Сумщині рецидивістка пограбувала магазин одягу, а потім вкрала дитячі іграшки

Маючи не одну судимість за крадіжки, зловмисниця знову пішла на порушення кримінального законодавства, викравши з двох шосткинських крамниць вподобані товари.

За даними слідства, 30-річна жителька Шостки зайшла до крамниці з реалізації одягу в якості відвідувачки та спробувала непомітно для персоналу магазину винести без оплати куртку. Коли ж продавчиня запідозрила її у крадіжці та стала кричати, зловмисниця втекла з торгової точки разом з вподобаним верхнім одягом.

Вжитими оперативними заходами підозрювану правоохоронці розшукали та вилучили у неї викрадену річ. У поліції дії жінки кваліфікували за ч. 2 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України та відкрили стосовно неї кримінальне провадження.

За кілька днів потому, вже в іншій крамниці, охорона закладу помітила відвідувачку, яка в торговій залі складала до своєї сумки вподобаний товар: дитячі іграшки, канцтовари та енергетичний напій. Запідозривши її у крадіжці, працівники магазину викликали дільничного офіцера поліції, який і затримав зловмисницю на виході з торгового закладу разом з викраденим.
За цим фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.

За скоєні злочини жінці загрожує від чотирьох до шести років позбавлення волі.