На Сумщині жінка, намагаючись продати речі в інтернеті, втратила 21 тисячу гривень

Черговою жертвою Інтернет-шахрая стала 33-річна жінка, яка намагаючись продати дитячий одяг, втратила 21 000 гривень.

До поліції із заявою про злочин звернулася мешканка смт. Угроїди. Вона розповіла, що нещодавно на одному з Інтернет-сайтів виставила оголошення про продаж дитячого одягу. Вже за деякий час із нею зв’язався потенційний покупець, який виявив бажання придбати ці речі. Домовившись про ціну, покупець надіслав повідомлення з посиланням на Інтернет-ресурс, нібито для перерахунку грошей на карту, та надав певні інструкції продавчині, які та виконала. А згодом, помітивши, що з її карти зникло 21 000 гривень, жінка зрозуміла, що спілкувалася з аферистом.

За цим фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство» та вживають заходів для встановлення особи зловмисника.

Працівники поліції вкотре звертаються до громадян з порадою не довіряти незнайомим телефонним співрозмовникам. На жаль, неможливо передбачити, яка наступна злочинна ідея виникне в аферистів, і яку нову схему вони реалізують. Будьте пильними та обережними, не дайте жодного шансу аферистам збагатитися за ваш рахунок!

Читайте також: