Невиправний: У Шостці квартирант, який відсидів 22 роки у в’язниці, вкрав у господарки житла мішок цукру

41-річна мешканка Шостки звернулася до поліції, повідомивши, що з її нежилого домогосподарства невідома особа викрала мішок цукру.

У крадіжці жінка запідозрила свого квартиранта, якого прихистила у нежилому будинку після смерті чоловіка. «Постояльця» швидко розшукали та опитали.

«Чоловіку 46 років, має солідний злодійський стаж: 9 судимостей за різні види злочинів та 22 роки ув’язнення. Він зізнався у скоєному, виправдовуючи свій вчинок алкогольним сп’янінням», – прокоментував начальник Шосткинського відділу поліції Віктор Гузей.

Підозрюваний розповів, що  скористався довірою господині житла. Під час сороковин за покійним  він узяв у вдови ключі від господарського приміщення, аби набрати картоплі. Проте вхідні двері залишив не замкненими, щоб за відсутності господині вчинити крадіжку. Розуміючи, що підозра одразу впаде на нього, він інсценував проникнення у господарське приміщення сторонньої людини: закрив зсередини двері на замок, а сам разом із викраденим виліз через вікно. Солодкий продукт відвіз на велосипеді знайомому та продав за 300 гривень.

Горе-квартирану загрожують чергові 6 років ув’язнення.

PM796image001

Джерело: http://www.su.npu.gov.ua/