Оперативники Сумщини тричі за день попередили передачу наркотиків в’язням – у чаї, жилетці та презервативі

01

Як повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Сумській області, 18 березня було виявлено 3 спроби передачі для засуджених та особи, яка перебуває під вартою, наркотичних речовин.

Співробітники оперативного відділу Роменської виправної колонії під час догляду посилки засудженому від громадянина виявили паперовий згорток, який містив речовину рослинного походження сіро-зеленого кольору, суху та подрібнену, з характерними ознаками наркотичного засобу «канабіс», приблизною вагою 25 грам, який було приховано у пачці чаю.

Таку ж речовину і в той же час, але у підкладці жилетки, виявили у Сумському слідчому ізоляторі під час догляду посилки для засудженого від товариша.

03

Ще одну речовину знайшли співробітники Сумського СІЗО в ході догляду передачі для ув’язненого від громадянки: у тістечках був презерватив, в якому містилась рідина світло-коричневого кольору, зовні схожа на наркотичний засіб «опій-ацетильований».

05

За кожним фактом було викликано слідчо-оперативну групу та складено матеріали, які направлені для подальшої перевірки до місцевих відділів поліції ГУНП України в Сумській області.