Пенсіонерка із Сум “відкупила” сина у псевдополісменів за 37 тисяч грн

Як повідомив Сектор комунікації ГУНП в Сумській області, до поліції звернулася 62-річна жителька обласного центру та повідомила, що стала жертвою шахрайства.

Як стало відомо, їй додому зателефонував невідомий чоловік. Представившись працівником поліції, він повідомив про затримання її сина – молодий чоловік нібито зберігав наркотики. «Тепер йому загрожує чималий строк, але якщо не хочете, щоб ваш син сів, треба заплатити гроші», – підсумував співрозмовник.

Налякана жінка, бажаючи врятувати від в’язниці рідну людину, відразу ж погодилася на запропоновані умови, озвучені «поліцейським». І перерахувала 36 800 гривень на картковий рахунок невідомої особи. Як згодом встановить слідство, того ж дня ці гроші злочинці зняли з рахунку в іншій області України.

Жінка, трохи заспокоївшись, ще раз проаналізувавши ситуацію, зв’язалася з сином. Поговоривши з ним, дійшла висновку, що стала жертвою спритного шахрая.

«Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, – коментує начальник Сумського відділу поліції Павло Карабута. – Вкотре звертаюся до громадян, жителів міста та області: коли вам телефонують невідомі особи, називаючись при цьому працівниками поліції, та за гроші пропонують вирішити проблеми, що виникли у вас або ваших близьких, у жодному разі не підтримуйте з ними розмову. Покладіть слухавку, і вже самі зателефонуйте до чергової частини найближчого відділу поліції по телефону 102, та повідомте правоохоронців про спробу вчинення злочину».

Читайте також: