Підривнику банкомату, який підстрелив сумського копа, продовжили строк тримання під вартою

sud

Слідчим суддею задоволено клопотання старшого слідчого та продовжено строк тримання під вартою підозрюваного у пограбуванні банкомату до 19 червня включно. Про це повідомляє прес-служба Зарічного районного суду.

Як повідомлялось раніше, вночі, 23 лютого, підрив банкомату та стрілянину влаштував 34-річний екс-працівник СБУ.

Він підозрюється у вчиненні цілої низки кримінальних правопорушень: розбою із завданням тяжких тілесних ушкоджень; незаконному придбанні, зберіганні, носінні вогнепальної зброї та боєприпасів, без передбаченого законом дозволу; умисному пошкодженні майна; закінченому замаху на незаконне заволодіння транспортним засобом; закінченому замаху на викрадення чужого майна, повторно, з проникненням до приміщення; викраденні чужого майна, повторно, з проникненням до приміщення.

На думку судді, слідчим доведено наявність обґрунтованої підозри у вчиненні інкримінованих кримінальних правопорушень, що підтверджується наданими доказами і матеріалами. Тому на час розгляду клопотання підозрюваного триматимуть під ватою.

Нагадаємо, вночі 23 лютого відбулась перестрілка. Сержант поліції отримав тяжкі поранення, та перебуває у реанімації. За фактом призначили досудове розслідування. Прокуратура встановила причетність підозрюваного до пошкодження 8 банкоматів на Сумщині та викрадення понад 800 тисяч гривень.