Пістолети та наркотики вилучили у приятелів з Лебединщини

14

Близько півтора кілограма наркотичної сировини, два пістолети та кілька десятків набоїв вилучили у 33-річного жителя райцентру лебединські полісмени. 

Увечері 16 листопада, в рамках реалізації ряду оперативно-розшукових заходів, працівники поліції за ухвалою суду прибули на огляд гаражного приміщення, де знаходився його 33-річний власник разом із своїми двома приятелями.

Ледве розпочавши огляд, розшуковці та слідчі відразу натрапили на «цікаві» речі: паперові пакети та целофанові пакунки з подрібненим сухим коноплиння, приготованим до вживання. 

16

15

Як з‘ясувалось в ході обшуку, легковик ВАЗ-99, що знаходився в приміщенні, належав не власнику гаража, а одному з його гостей – 31-річному товаришу. Машину також оглянули, і в салоні, в ніші водійських дверцят, також «знайшовся» пакет з канабісом, загальна вага якого склала близько 8 грамів.

Відтак, запідозривши, що аналогічні пакетики можуть мати при собі обидва гостя, полісмени провели поверхневу перевірку їх одягу. І, як виявилось, були праві: в кишені іншого знайомого, 18-річного юнака, знайшовся целофановий пакетик з білим дрібно-кристалічним порошком та пакунок з канабісом вагою близько 5 грамів.

Однак і на цьому «знахідки» не закінчились – трохи згодом правоохоронці знайшли два пакети з набоями калібру 9 і 7,62 мм та кілька пластикових пляшок зі шротом та, ймовірно, гранульованим порохом. Окрім того, були знайдені та вилучені кілька запчастин до нарізної вогнепальної зброї та два предмети, схожі на пістолети. До того ж, ще кілька пакунків з марихуаною полісмени знайшли та вилучили у квартирі власника гаража.

17

18

20

13

19

«За приблизними нашими розрахунками, загальна вага вилученої наркотичної сировини сягає близько 1,5 кг, а це – майже 50 тисяч гривен за цінами «чорного ринку», – коментує події керівник Лебединського відділення поліції Олег Цуріков. – Наразі все дурман-зілля та інші «знахідки» направлені на експертні дослідження, вирішується питання про відкриття ряду кримінальних проваджень. Тому всім трьом молодикам доведеться відповідати за зберігання наркотиків, а власнику гаража – ще й за незаконне поводження зі зброєю, вибухівкою та боєприпасами».

Тож слідство триває, чоловіків перевіряють на можливу причетність до реалізації наркотиків та з‘ясовується ймовірне коло інших осіб, що в той чи інший спосіб мають відношення до викритих фактів.

Відтак, подальшу долю трьох жителів Лебедина на найближчі кілька років вирішить суд.