Полісмени Липоводолинщини піймали крадіїв нафтогазового конденсату

У ході відпрацювання території району працівники Липоводолинського відділення поліції виявили на одному з об’єктів замірної сепараційної установки крадіжку близько 200 літрів нафтогазового конденсату.

Крадіїв правоохоронці затримали «на гарячому». Це були 5 працівників об’єкту замірної сепараційної установки. Один із підозрюваних свою провину визнав. Пояснив, що через скрутне матеріальне становище пішов на злочин, а нафтогазовий конденсат планував залишити собі як пальне для автомобіля. У відношенні ж його спільників-колег працівники поліції проводять перевірку, передає Сектор комунікації поліції Сумської області.

«Це не перша крадіжка з цього об’єкту за останній час, – коментує Андрій Перелазний, начальник Липоводолинського відділення поліції. – У березні правоохоронці вже затримували крадія на автомобілі з цього об’єкту. Тоді житель Ромен украв 6 полімерних пакетів з нафтогазовим конденсатом об‘ємом 150 літрів. Тому аби запобігти таким крадіжкам, оперативні працівники поліції постійно проводять заходи по виявленню незаконних дій на об’єкті замірних сепараційних установках.

Цього разу зловмисниками виявились самі ж працівники цього об’єкту, яких зараз перевіряють правоохоронці. Коли провину всіх фігурантів злочину буде доведено, на них чекатиме кримінальна відповідальність за ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка», яка передбачає позбавлення волі строком до п’яти років».

PM236image002