Полісмени Сумщини показали “майстер-клас” з прибирання територій

PM190image003

Напередодні Пасхальних свят співробітники поліції області долучились до всеукраїнської акції «Дня довкілля». Замість звичного спецспорядження в руки взяли пилки, граблі, мітли та совки.

У суботу з самого ранку в проведенні «флешмобу чистоти» взяли участь співробітники всіх служб, зокрема працівники Роменського, Охтирського та інших відділів і відділень поліції. Того дня вони наводили лад не тільки у власних кабінетах, а й в адміністративних приміщеннях та прилеглих територіях. Незалежно від посад та звання, всі співробітники поліції прибирали територію, висаджували дерева, обкопували клумби, фарбували бордюри, виносили сміття.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу Охтирської поліції Руслан Кладько розповів, що суботники у підрозділі проводять часто, і працівники його району вміють не лише боротись із злочинністю, а й робити довкілля чистішим. Його роменський колега, Олексій Голубничий додав, що таким чином правоохоронці своїм прикладом демонструють, що кожен при бажанні може зробити наш регіон красивішим та чистішим, повідомляє Сектор комунікації ГУНП в Сумській області.

PM601image005

PM798image004

PM134image002