Полісмени Сумщини розповіли, хто їм допоміг розкрити сотні злочинів

PM380image002

Як повідомляє СК ГУНП в Сумській області, працівники Середино-Будського відділення поліції отримали інформацію про одного з місцевих жителів, що він зберігає вдома наркотичні речовини. Аби перевірити повідомлення, полісмени разом зі співробітником кінологічного центру ГУНП Віктором Казаковим та його чотирилапим вихованцем Гучем вирушили за вказаною адресою.

За місцем мешкання підозрюваного громадянина, який перебуває під адміністративним наглядом, службова собака знайшов пакунок з речовиною рослинного походження, схожою на канабіс, загальною вагою близько 30 грамів. Того ж дня за допомогою Гуча працівники поліції виявили схожу речовину у іншого, 31-річного, місцевого жителя. Цього разу «знахідка» мала вагу близько 50 грамів.

Обидва власники «травички» говорять, що зберігали зілля виключно для власного вжитку. Усе вилучене розшуковці направили на експертне дослідження, а стосовно чоловіків відкрили кримінальні провадження за ознаками ст. 309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних речовин або їх аналогів без мети збуту». Санкція статті передбачає покарання у вигляді чималого штрафу, або до 2-х років виправних робіт, або до півроку арешту, або ж обмеження чи позбавлення волі на строк до 3-х років.

До слова: Гуч Знамення Небес та його вожатий Віктор Казаков неодноразово виїздили до зони АТО, де в складі зведеного загону сумських правоохоронців несли службу на блок-постах. На рахунку службового пса – сотні виявлених одиниць зброї, гранат, патронів та вибухівки.