Поліцейські повернули батькам 8-річного хлопчика, який пішки пішов у село до бабусі

2

Посварившись у школі з однокласником, 8-річний хлопчик пішки вирушив з Сум до одного з райцентрів, де проживає його бабуся.

На автодорозі Суми – Білопілля хлопця помітив поліцейський. Дитина йшла сама по трасі, тож офіцер зупинив машину і підійшов до хлоп’яти. Завівши розмову з малим мандрівником, працівник поліції дізнався, що той – учень однієї з міських шкіл, і йде пішки в м. Ворожба Білопільського району, до бабусі.

Хлопчик вже подолав майже три кілометри з 55-кілометрового шляху. Школяр розповів поліцейському, що думка відвідати бабусю, яка проживає у сусідньому районі, прийшла йому в голову після того, як перед уроками у нього стався конфлікт з однокласником, який нібито образив його і вдарив. Тож хлопчина вирішивши, що йому немає чого робити в одному класі з кривдником, і вирушив у дорогу.

Поліцейський, дізнавшись у малого мандрівника телефон батьків, зв’язався з ними. Для тата, мами і другої бабусі дзвінок з поліції виявився цілковитою несподіванкою. За дитиною прибули всі втрьох, і емоцій не стримували. Ніхто з них навіть уявити не міг, що таке може трапитись з дитиною.

3

Батьки подякували поліції за повернення сина, та пообіцяли спільно з педагогами з’ясувати, що ж насправді трапилося того дня між школярами в навчальному закладі.