Поліція продовжує роззброювати мешканців Сумщини

28

З початку проведення на території області оперативно-профілактичної операції «Зброя та вибухівка» поліцейськими виявлено та вилучено 21 одиницю вогнепальної зброї, 964 набої різного калібру, 3 гранати, 8 одиниць вибухових пристроїв та близько 7 кілограм вибухових речовин. Ще 5 одиниць вогнепальної зброї та 11 набоїв жителі області здали до поліції в добровільному порядку.

Поліцейські Краснопільського району вилучили 15 патронів калібром 5.45 мм, запал та корпус до гранати РГД-5 у 26-річного жителя району. Всі ці небезпечні предмети чоловік зберігав у своєму дровнику. З його слів, він привіз їх з зони АТО, де раніше проходив службу.

«По даному факту слідчі Краснопільського відділення поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне поводження з боєприпасами), яке зараз вже направлено до суду, – говорить Костянтин Заіка, начальник Краснопільського відділення поліції. – За результатами експертизи вилучені предмети є боєприпасами. Тож їх власнику обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання».

А в Охтирському районі 27-річний місцевий житель добровільно видав поліцейським нарізну гвинтівку ІЖ-56-3 «Білка», калібру 5,6 мм, яку він випадково знайшов у гаражі свого покійного родича.

Поліція закликає громадян бути уважними і законослухняними, та у випадках виявлення зброї, старих та сучасних боєприпасів, вибухівки або будь-яких інших підозрілих предметів негайно телефонувати на цілодобову лінію 102 або до найближчого поліцейського відділку.

27