Поліція розшукує жителя Шостки, який втік з-під домашнього арешту

Затриманий за вчинення ряду крадіжок та пограбування, 24-річний житель Шостки на час слідства був поміщений під варту і протягом двох місяців перебував у слідчому ізоляторі поліції.

У минулому юнак не один раз мав неприємності із Законом за вчинення злочинів корисливої направленості, має досить великий кримінальний «багаж». Тож, коли суд у черговий раз визначаючи йому міру запобіжного заходу, призначив «домашній арешт», молодий чоловік відразу ж скористався нагодою втекти. Не пробувши вдома й доби, він зняв з руки електронний засіб стеження, і, прихопивши потрібні речі, зник.

За 4 хвилини після того, як браслет перестав подавати відповідний сигнал, працівники Шосткинського відділу поліції були вже у нього вдома, але нікого не застали. Негайно по тривозі було піднято весь особовий склад місцевої поліції, розпочались пошуки втікача.

Розшукуваний невеликого зросту, близько 165 см, худорлявої статури схожий на підлітка. Обличчя худе. Має темне коротке волосся.

Особливі прикмети: має татуювання – на плечах у вигляді абстрактного малюнку, на лівій кісті руки буква «В» та напис «КЛЕН», на середньому пальці правої руки тату персня; на самій руці малюнок павука.

Нині пошуки втікача тривають. Працівники поліції звертаються до всіх небайдужих та свідомих громадян із закликом допомогти встановити його місцезнаходження, адже молодий чоловік схильний до скоєння злочинів і його жертвою може стати будь-хто з громадян., передає Сектор комунікації ГУНП в Сумській області.

Читайте також: