Поліція Шостки розшукує двох підлітків, які втекли з прийомної родини

До Шосткинського відділу поліції звернулась 45-річна мешканка одного з сіл району. Жінка розповіла, що двоє її прийомних синів пішли з дому і не повернулись. Їх місце перебування також невідоме.

За вказаною адресою одразу виїхала слідчо-оперативна група поліції, яка встановила, що двоє підлітків ввечері посварилися з прийомними батьками та пішли у невідомому напрямку.

На розшук хлопців зорієнтований весь особовий склад Шосткинського відділу поліції, були розіслані орієнтування по всіх відділах та відділеннях поліції, повідомляє Сектор комунікації поліції Сумської області.

Горностаєв Ігор Миколайович, 23.03.2001 року народження. Уродженець міста Конотоп.

Його прикмети: на вигляд 15-16 років, худорлявої статури, зростом близько185 см. Має русяве волосся, блакитні очі, овальне обличчя, густі брови та відкопилені вуха.

Був одягнений у синю футболку, короткі шорти темного кольору та взутий у гумові чоловічі тапки.

 PM63image002

Мазулевський Володимир Юрійович, 18.03.2002 року народження. Уродженець Глухівського району, с. Дунаєць.

Його прикмети: на вигляд 14-15 років, худорлявої статури, зростом близько 170 см. Має русяве волосся, сірі очі, овальне обличчя, прямий ніс та відкопилені вуха.

Був одягнений у світлу футболку, чорні короткі шорти зі світлими полосами та взутий у чорні гумові чоловічі тапки.

 PM509image004

 

Прохання до всіх громадян: якщо ви десь бачили цих підлітків, або ж вам відоме їх місцеперебування, повідомте про це в Шосткинський відділ поліції за телефонами: (05449) 4-78-02, 2-14-47, або в найближчий до вас відділ поліції за номером 102.