Поліція Сум розшукує вбивцю з татуюванням «великий и неизвестный»

У січні 2015 року у власному будинку знайшли тіло вбитої 75-річної мешканки села Волківка Глухівського району. У скоєному злочині поліція обґрунтовано підозрює її колишнього співмешканця.

Тіло вбитої жінки першою побачила місцевий фельдшер, вона ж і повідомила поліцію. За висновками судмедекспертів пенсіонерка померла від удару сокирою по голові. Опитавши односельчан, правоохоронці встановили, що загибла проживала разом із Володимиром Корявком – на 20 років молодшим за неї. Чоловік мав судимість за вбивство, зловживав спиртними напоями. Одразу після смерті жінки він зник і досі місце знаходження його не відоме.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 КК України (Умисне вбивство), у рамках якого проводяться заходи, спрямовані на розшук Корявка Володимира Валентиновича, 18.11.1960 року народження.

На вигляд розшукуваному 55-60 років, зріст 175-180 см, худорлявої статури, волосся русяве, зачесане назад. Має залисину. Може носити окуляри.

Особливі прикмети: на правому виску голови має шрам у вигляді рубця; на правій руці – татуювання «великий и неизвестный» .

Громадянин Корявко може під час спілкування представлятися різними прізвищами та іменами, оскільки паспорт у нього відсутній. У минулому році чоловіка бачили в Києві серед осіб без постійного місця мешкання. Встановлено, що 16 лютого 2015 року він перебував у Київській міській клінічній лікарні № 6 на території Солом’янського району, де називав себе Федченко Олександром Георгійовичем.

Працівники поліції звертаються до громадян, які володіють будь-якою інформацією про місце перебування розшукуваного, негайно повідомити до Глухівського відділу поліції за тел. (05444) 2-33-41, 2–22 –15, 050 307 75 04. Анонімність гарантується, передає Сектор комунікації поліції Сумської області.

PM151image001