Поліція Сумщини два тижні пильно слідкуватиме за водіями мотоциклів та мопедів

З метою попередження дорожньо-транспортних пригод за участю водіїв мотоциклів і мопедів і документування порушень Правил дорожнього руху їх водіями з 18 до 30 квітня в області будуть проводитися профілактичні заходи під назвою «Мотоцикліст».

Як повідомляє Сектор комунікації ГУНП в Сумській області, мотоцикли, мопеди і моторолери – це транспортні засоби підвищеної небезпеки. З кожним днем їх чисельність на дорогах нашої області зростає, причому саме цими транспортними засобами дуже часто керують люди, які взагалі не знають Правил дорожнього руху. Досить часто такі водії є винуватцями аварійних ситуацій на дорогах і, як наслідок, стають пацієнтами травматологічних відділень у лікарнях, а ще гірше – нерідко гинуть.

У теплу пору року на дорогах Сумщини спостерігається збільшення кількості двоколісних транспортних засобів, і як наслідок – зростання кількості ДТП за їх участю. Так, з початку року на автошляхах області сталося 14 аварій за участі водіїв мотоциклів, в яких 1 людина загинула, а 14 травмовано.