Поліція Сумщини викрила жінку, яка продавала своє тіло за 500 грн на годину

PM996image001

У Сумах за створення та утримання місць розпусти працівники поліції відкрили кримінальне провадження відносно 36-річної жительки Шостки. Остання собі на життя заробляла за допомогою власного тіла.

«Під час перевірки працівники відділу кримінальної поліції по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Сумській області виявили 36-річну мешканку Шостки, яка за грошову винагороду надавала сексуальні послуги. Свій бізнес вирішила розгорнути у Сумах, де винаймала квартиру та куди приводила чоловіків. Година її послуг коштувала 500 гривень, а якщо клієнт хотів урізноманітнити такий собі відпочинок, за кожну забаганку доплачував 100 гривень», – говорить Іван Коваленко, оперуповноважений Сумського відділу кримінальної поліції боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Сумській області.

Поліцейським жінка розповіла, що клієнтів для зустрічей підшукувала в мережі Інтернет, де розміщувала відповідні оголошення. А залишивши свій контактний номер мобільного, чекала на дзвінки чоловіків. За день, зізнається вона, приймали по 3-4 клієнти.

Речові докази, які свідчили про незаконну діяльність жінки, правоохоронці вилучили. За створення та утримання місця розпусти нестиме кримінальну відповідальність за ч. 2 ст. 302 КК України. Максимальним покаранням за такий заробіток може стати 5 років позбавлення волі, повідомляє сектор комунікації ГУНП України в Сумській області.

Читайте також: